Zamów Raport Porównania Czynszu

Jeżeli nie chcesz korzystać z porównywarki czynszu, możesz nam wysłać skan lub zdjęcie Twoich dokumentów, a my przygotujemy dla Ciebie raport

Nie masz czasu albo ochoty samemu liczyć, sumować i wpisywać wszystkich danych w naszą aplikację, aby wygenerować darmowy raport porównania czynszu? Nie ma żadnego problemu. Chętnie pomożemy Ci wygenerować raport i prześlemy go do Ciebie link, pod którym będzie można go pobrać!

Aby skutecznie porównać Twoje dane na tle innych właścicieli nieruchomości, jest nam jednak potrzebny pewien zakres dokumentów i informacji, między innymi:

  1. Skan lub zdjęcie sprawozdania finansowego Twojej wspólnoty lub nieruchomości,
  2. Skan lub zdjęcie Twojego rachunku zaliczek miesięcznych,
  3. Twój procentowy udział w nieruchomości

które prosimy dołączyć do formularza poniżej. Ponadto zapytamy Cię o informacje na temat Twojego zarządcy, jak i o dane dotyczące Twojej nieruchomości. 

Jeżeli nie znasz tych informacji lub nie posiadasz powyższych dokumentów, poproś o nie swojego zarządcę. Masz prawo wglądu do tych dokumentów, ponieważ jesteś właścicielem nieruchomości. Możesz otrzymać więcej informacji znajdziesz w sekcji “Pomoc i Często Zadawane Pytania“.

Formularz aby Zamówić Raport

Twoje Dane - Step 1 of 4

Udostępnij tą stronę znajomym

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pocket
Pocket
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp